O nas


Po wielu rozmowach z kandydatami i pracodawcami poznaliśmy problemy, z jakimi borykają się obie te strony. Z jednej strony, młode osoby wchodzące na rynek pracy odczuwają brak ofert zgodnych z ich oczekiwaniami – z drugiej strony, pracodawcy nie mogą znaleźć odpowiednich pracowników. Dlatego też proces rekrutacji przemyśleliśmy na nowo.

W Praktycy.pl wierzymy, że największą wartość przedsiębiorstw tworzą zaangażowani pracownicy, posiadający wyznaczoną ścieżkę kariery i szansę na dynamiczny rozwój kluczowych kompetencji.

Naszym celem jest połączenie wyróżniających się młodych talentów z pracodawcami, którzy oferują ambitne wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki zadaniom rekrutacyjnym na Praktycy.pl kandydaci mogą po raz pierwszy zmierzyć się z praktycznymi zadaniami, z którymi codziennie zmagają się pracownicy firmy. Uczą się, jednocześnie biorąc udział w rekrutacji na podstawie własnych umiejętności. Pracodawcy natomiast mają szansę na lepsze poznanie predyspozycji kandydatów już na pierwszym etapie rekrutacji.

Biorąc udział w rekrutacjach na Praktycy.pl dołączasz do idei promowania rekrutacji przez weryfikację faktycznie posiadanych umiejętności a nie tego, czy w CV użytko odpowiednich słów kluczowych. Razem z Tobą przyczyniamy się do poprawy transparentności ofert pracy oraz umożliwimy lepsze dopasowanie firm i pracodawników.


Twórcy Praktycy.pl